• Polski
  • English

Xcountry

enduro soft bags

enduro soft bags

 

Pomysł na sakwy i torby enduro powstał w 2011 roku, pierwsze sakwy były wykonane do mojego motocykla BMW R100GS/PD. Przez ostatnie lata testowałem wspólnie z przyjaciółmi różne rozwiązania, materiały, metody uszczelniania i sposoby mocowania bagażu.

Xcountry powstało z mojej pasji podróżowania motocyklami – to wynik poszukiwań wygodnego systemu pakowania podczas wyjazdów – moje rozwiązania bardzo spodobały się moim przyjaciołom i zacząłem tworzyć torby dla innych jeźdźców

Podróżuję motocyklami od początku lat 90′. Kiedy ponad 20 lat temu szyłem pierwsze sakwy były przeznaczone do Junaków, Urali i H-D, teraz zmieniły się czasy sposób podróżowania, drogi i motocykle.

Moje doświadczenie dotyczące sprzętu turystycznego wynika też z uczestnictwa w wielu wyprawach survivalowych, spania na śniegu, czy podróżowania z psami zaprzęgowymi w zimie przez góry.

 

Na szczególną uwagę zasługuje seria RALLY, jest to oryginalny pomysł na bagaż, wymyślony i opracowany w XCountry. System Rally łączy w sobie wygodę pakowania sakw z możliwością mocowania bagażu bez potrzeby bocznych ramek bagażnikowych. Głównym celem powstania serii toreb Enduro rally jest założenie że lepiej wozić ze sobą 2,5kg jedzenia niż rurek do mocowania sakw.

Xcountry tworzy wysokiej jakości produkty, które wytrzymają trudne warunki enduro i podróżowanie w ciężkim terenie. Mam nadzieję że produkty XCountry będą wam długo służyły, a jakość materiałów zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

Mirek Antoniewicz

Najnowsze artykuły

KTM 500 EXC Rolling Hobo

Sakwy Enduro & Adventure Soft Luggage – Rally 2x20l

Sakwy Enduro Rally 15 zostały stworzone do turystyki enduro. Łączna pojemność toreb to 40 l. i rolki 16 l. daje […]

soft luggage enduro ADV pouch for 690 bags

Taiga 2x25l – soft bags for adventure

Sakwy Enduro Tajga zostały zaprojektowane do dalekiej turystyki enduro. Łączna pojemność toreb 50 l. i np rolki centralnej 26 l. […]